Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Gostivar, vritet me armë zjarri një 28 vjeçar

NULL NULL
18.09.2022 07:48

Një 28 vjeçar ka mbetur i vdekur nga përleshje e armatosur që ndodhi gjatë ditës së djeshme në Gostivar.

Në njoftimin e policisë thuhet se viktima kishte lëndime të rënda në kokë të shkaktuara nga arma e zjarrit.

“Sonte (17-shtator) rreth orës 19:40 në SPB -Tetovës është raportuar se në Spitalin e Gostivarit “Ferid Murad” është sjellë 28-vjeçari G.A. nga Gostivari, me plagë të rënda në kokë të shkaktuara nga armë zjarri. Personit në fjalë i është dhënë ndihma e parë mjekësore, por nuk ka mundur t’u mbijetoj plagëve. Ndërkohë SPB-ja e Tetovë po merr të gjitha masat për zbardhjen e plotë të rastit”, thuhet në njoftimin e policisë./klanmaqedoni/

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.