Gold Ag i dha lamtumirën e fundit Lecit (FOTO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Gold Ag i dha lamtumirën e fundit Lecit (FOTO)

NULL NULL
14/11/2015

Arian Agushi që për publikun shqiptar njihet si Gold Ag, i ka dhënë lamtumirën e fundit humoristit të njohur që vdiq natën e kaluar, Ibrahim Krajkova – Leci, njofton Klan Kosova.

Këngëtari ka postuar fotografi nga varrimi i të ndjerit në rrjetin social Facebook, dhe ka shkruajtur : “Allahu në xhenet humoristi i fëmijërisë time Leci”.

11193413_10153391554469751_1601302142937021539_n 11049667_10153391192264751_7234099190254803243_n