Goditet me thikë e mitura

Goditet me thikë e mitura

NULL NULL
6 years më parë

Një femër e moshës së mitur ka raportuar në polici se gjersa ishte duke ecur rrugës në Mitrovicë njkë mashkull i panjohur e ka goditur me thikë në krah.

Sipas raportit të policisë, gjatë këtij incidenti që ka ndodhur pasditen e së dielës viktima ka pësuar lëndime trupore dhe pas trajtimit mjekësor e njëjta është liruar, transmeton Klan Kosova.

Në lidhje me rastin i dyshuari po ashtu i moshës së mitur, është paraqitur në polici dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit rasti ka shkuar në procedurë të rregullt.