"Godite fortë, largoje energjinë e keqe", Stresi me disa udhëzime për Gresën (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Godite fortë, largoje energjinë e keqe”, Stresi me disa udhëzime për Gresën (VIDEO)

NULL NULL
05.02.2023 13:10

Stresi i ka dhënë disa udhëzime Gresës, teksa ajo po ndeshej me Andin.

Ai e ka udhëzuar Gresën që ta godas fortë Andin dhe në këtë mënyrë do ta largojë energjinë e keqe.

“Godite fortë, largoje energjinë e keqe”, u shpreh Stresi.