GjirafaMall në bashkëpunim me BBV Kosova lanson kampanjën më të re - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

GjirafaMall në bashkëpunim me BBV Kosova lanson kampanjën më të re

NULL NULL
12.03.2023 09:39

GjirafaMall në bashkëpunim me BBV Kosova lanson kampanjën më të re GjirafaMall njihet si qendra më e madhe tregtare e blerjeve online në vend dhe rajon, duke numëruar mbi 200 dyqane vendore që shesin në këtë platformë dhe mbi 200.000 produkte unike të kategorive të ndryshme, që nga ato kozmetike, shtëpiake, elektronike, veshmbathjeve, aksesorëve të modës, produkte sportive dhe gjithçka tjetër që ju duhet, të cilat mund t’i gjeni këtu: gjirafamall.com.

Kësaj radhe, në bashkëpunim me BBV Kosova, për të gjithë shikuesit e këtij emisioni kaq të suksesshëm, GjirafaMall ka krijuar një kampanjë për të ofruar të gjitha produktet në zbritje, e cila lansohet që nga prime-i të premten, nga 21:00 më 10.03.2023 dhe zgjat deri të dielen në mesnatë më 13.03.2023.

Të gjitha produktet do të jenë në zbritje dhe për çdo blerje pagesën mund ta bëni me para në dorë apo me këste – pa interes, me transport të shpejtë kudo në Kosovë.

Në ofertë, ndër të tjera, do të mund të gjeni edhe produktet që i pranuan si dhurata të personalizuara banorët e BBV Kosova, si:

1: Dhurata e Xhulit: Qafore Morellato Unica SATS02

2: Dhurata e Mbresës: – Spërkatës për grim Anastasia Beverly Hills 

Buzëkuq Anastasia Beverly Hills Matte & Satin, Toffee

– Hije për sy Anastasia Beverly Hills Modern Renaissance

3: Dhurata e Stresit: Syze dielli Versace VE4420 GB1/87 44

4: Dhurata e Vedatit: Orë dore Armani Exchange Hampton AX2103

5: Dhurata e Brunos:

-Trenerka të sipërme për meshkuj nga Adidas

-Trenerka të poshtme për meshkuj nga Adidas

6: Dhurata e Artanit: Xhaketë për meshkuj nga brendi Nike 

7: Dhurata e Gresës:

– Set The Ordinary The Bright

– Set roller masazhues & Gua’sha – Rose Quartz.

Duke promovuar kampanja të tilla, GjirafaMall synon t’u ofroj edhe më shumë vlera klientëve të saj dhe me angazhimin e saj për të përmbushur dëshirat e tyre, besojmë se GjirafaMall do të vazhdojë të jetë destinacioni kryesor për blerjet online për vitet në vijim.

(Ky artikull është i sponsorizuar)