Gjilani dhe Arbëria ndajnë pikët (VIDEO)

Gjilani dhe Arbëria ndajnë pikët (VIDEO)

NULL NULL
nga Andi Shabani 1 month më parë

Gjilani dhe Arbëria kanë luajtur baras 1-1 në ndeshjen e javës së 23-të në Superligën e Kosovës në futboll.

Pas një autogoli Gjilani kaloi në avantazh në minutën e 61-të, kurse Arbëria barazoi pesë minuta para fundit me golin e Cesar Santos.

Pas 23 javëve, Gjilani ka grumbulluar 33 pikë dhe gjendet ne pozitën e katërt në renditjen tabelore. Në anën tjetër, Arbëria pozicionohet e teta me 26 pikë.

Golat dhe rastet e kësaj ndeshje mund t’i ndiqni në videon e mëposhtme: