Gjilani-Ballkani, ndryshon orari i derbit të javës në Superligë

Gjilani-Ballkani, ndryshon orari i derbit të javës në Superligë

NULL NULL
1 muaj më parë

Ka ndryshuar orari i sfidës derbi të xhiros së tretë në Superligën e Kosovës në futboll, në mes te Gjilanit dhe Ballkanit.

Ndeshja ishte para parë të zhvillohet të dielën nga ora 16:00, por me orarin e ri do të nisë po të njëjtën ditë vetëm se nga ora 13:30.

Lajmi është konfirmuar edhe nga skuadra nikoqire e duelit, SC Gjilani.

Ky duel do të transmetohet drejtpërdrejt në Klan Kosova.

Postimi i plotë i Gjilanit:

Ndryshim orari për takimin Gjilani-BallkaniNdeshja e vlefshme për javën e 3-të kampionale ndërmjet Gjilanit dhe…

Publiée par SC Gjilani sur Samedi 26 septembre 2020