Gjilanasit nuk presin lajme të mira nga Brukseli (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Gjilanasit nuk presin lajme të mira nga Brukseli (VIDEO)

NULL NULL
nga Qendresa Sinani 18/08/2022

Shqiptarët e serbët e Gjilanit po duan që të ketë marrëveshje mes Kosovës e Serbisë.

Ata thonë se janë të lodhur që tashmë kanë kaluar dy dekada dhe palët assesi nuk po mund të merren vesh.

Ata thanë se nuk presin që marrëveshjet të zbatohen edhe nëse ato nënshkruhen, ngase janë mësuar që ashtu të ndodhë tashmë.