Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Gjenerozi Gallagher

NULL NULL
06.05.2015 07:00
Çfarë e bashkon gruan e Noel Gallagher dhe futbollistin David Silva?

Këngëtari britanik, Noel Gallagher, ka dhënë një deklaratë shokuese.

Ish-anëtari i grupit Oasis ka thënë se Sergio Aguero, Yaya Toure e David Silva janë lojtarët e tij të preferuar.

Në spanjollin ka besim të madh.

“Unë do ta lejoja David Silvan të bënte seks me bashkëshorten time”, u shpreh tifozi i flaktë i Manchester Cityt.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.