Gjendet i vdekur një person në Zhegër të Gjilanit, cilësohet si vdekje e dyshimtë - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Gjendet i vdekur një person në Zhegër të Gjilanit, cilësohet si vdekje e dyshimtë

NULL NULL
29/11/2021

Një mashkull kosovar është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e tij në Zhegër të Gjilanit.

Policia e Kosovës bën të ditur se në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë përkatëse, dhe vdekja po dyshohet si e dyshimtë.

“Në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë përkatëse dhe ekipi mjekësor të cilët kanë konstatuar vdekjen e viktimës. Me urdhër të prokurorit trupi i pa jetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për Obduksion”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë, transmeton Klankosova.tv.