Gjashtë raste të reja me COVID-19, asnjë i vdekur - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Gjashtë raste të reja me COVID-19, asnjë i vdekur

NULL NULL
28/11/2021

Në Kosovë gjatë 24 orëve të fundit janë shfaqur gjashtë raste me COVID-19, si dhe nuk ka asnjë të vdekur.

Të shëruar janë pesë qytetarë, derisa numri i përgjithshëm i të shëruarve është 157.763.

Në total numri i rasteve aktive është 335, transmeton Klankosova.tv.