Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Gjashtë gjenerata në një foto, e moshuara takon stër-stër-stërmbesën

NULL NULL
03.03.2023 15:49

MaeDell, 98-vjeçare, ka jetuar aq gjatë sa ta takojë stër-stër-stër-stërmbesën e saj shtatëjavëshe.

Madje, gjashtë gjenerata të grave të një familjeje janë tubuar bashkë për një fotografi.

Gracie Howelli nga Myrtle Beach i Floridës (ShBA), vajti në Kentucky për ta vizituar familjen e saj, dhe aty shfrytëzoi rastin për ta shkrepur këtë fotografi.

“Lokja ka qenë vetëm 16-vjeçare kur është martuar me gjyshin tim, Billin”, ka thënë Howelli.

“Ai ka qenë vejan 50-vjeçar dhe me 10 fëmijë”.

Maedelli tani rron në një shtëpi pleqsh, aty ku edhe është bërë fotografia e familjes.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.