Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Gjakovë, dyshohet se një person vdiq nga rrufeja

NULL NULL
06.06.2023 08:41

Të hënën në fshatin Rogovë të Gjakovës një person dyshohet të ketë vdekur pasi është goditur nga rrufeja.

“Raportohet se në një fushë është gjetur pa shenja jete viktima mashkull  kosovar. Vdekjen e viktimës e ka konstatuar ekipi mjekësor në vendin e ngjarjes”, thuhet në Raportin e Policisë së Kosovës.

“Dyshohet se viktima ka vdekur si pasojë e goditjes nga rrufeja. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar për obduksion”.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.