Gerrard afër kombëtares evropiane - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Gerrard afër kombëtares evropiane

NULL NULL
nga Shpend Spahija 15.01.2023 12:17

Diskutimet në mes të Steven Gerrard dhe Polonisë janë duke vazhduar edhe këto ditë. Sipas gazetarit, Fabrizio Romano, anglezi do ta merr shumë shpejtë vendimin e tij final.

Mediet polake besojnë se ish trajneri i Aston Villa do ta pranojë ofertën e Federatës së Futbollit të Polonisë.

42 vjeçari përveç në Aston Villa, ka qenë trajner edhe në Rangers dhe gjeneratat e reja të Liverpool.