Genta Ismajli do të bëhet nënë e një vajze dhe djali (VIDEO)

Genta Ismajli do të bëhet nënë e një vajze dhe djali (VIDEO)

NULL NULL
2 months më parë

Këngëtarja kosovare, Genta Ismajli, e ka bërë të ditur gjininë e fëmijëve të saj.

Ajo do të bëhet nënën e një vajze dhe një djali, binjakë, transmeton Klankosova.tv.

Ismajli këtë e bëri të ditur me anë të një videoje të publikuar në kanalin zyrtar të saj.

Këngëtarja dhe partneri i saj, Huseyin Usta, do të bëhen prindër për herë të parë.