Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Gazetari Valon Syla po merr trajtim në QKUK

NULL NULL
12.04.2023 00:02
QKUK natën

Gazetari Valon Syla, u raportua se u sulmua nga tre persona mbrëmjen e së martes në lagjen “Bregu i Diellit”.

Pas lëndimeve të marra ai po merr trajtim në Qendren Klinike dhe Universitare të Kosovës.

Lidhur me gjendjen e tij për Klankosova.tv ka folur drejtori i Emergjencës Naser Syla.

“Gjendja është plotësisht stabile.Jemi duke i kryer ekzaminimet e duhura. Sipas të gjtha gjasave pas trajtimit do të lëshohet për në shtëpi”, tha Syla.

Klankosova.tv ka kontaktuar edhe me policinë, por deri në këto momente nuk ka marrë përgjigje nga ky institucion.

Klankosova.tv ka provouar të kontaktojë edhe me gazetarin Valon Syla, por kjo ka qenë e pamundur/ Klankosova.tv

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

Sulmohet gazetari Valon Syla

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.