23:00, 9 Dhjetor 2019

Këngëtari shqiptar me famë botërore, Labinot Gashi, i njohur me nofkën GASHI, është duke zhvilluar një turne me koncerte në mbarë botën.

Ai në llogarinë e tij në Instagram është duke postuar fotografi dhe video, ku vërehet se muzika e tij e veçantë është duke u pritur mirë nga publiku, njofton Klan Kosova.

Turneun e tij GASHI e ka filluar me 30 nëntor në Moskë dhe pritet ta përfundojnë me 21 dhjetor në Londër.

 

View this post on Instagram

 

Reminder….

A post shared by GASHi (@gashi) on

 

View this post on Instagram

 

So far so Great this Tour has been amazing thank you ❤️

A post shared by GASHi (@gashi) on

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë