Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Gareth Bale parashikon fituesin e Ligës së Kampionëve, befason me rezultatin

NULL NULL
10.06.2023 15:55

Manchester City dhe Interi do të përballen në finalen e Ligës së Kampionëve.

Finalja do të zhvillohet në Stamboll, duke filluar nga ora 21:00.

Si shumë të tjerë edhe ish-futbollisti, Gareth Bale, ka bërë parashikimin për këtë finale se kush do të del fitues.

Ai ka parashikuar Cityn që do të fitojë me rezultat të thellë 5-0.

Ndryshe, ndeshja mes Cityt dhe Interit do të transmetohet në Klan Kosova dhe Artmotion.

Gareth Bale predicts Champions League final result as five-time winner visits Istanbul - Daily Star

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme