Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ganiu pas përjashtimit të Metit: Shpesh po dalim prej shinave, rregullat s’bën me i thy (VIDEO)

NULL NULL
15.11.2023 01:38

Banori i Big Brother VIP Kosova, Gani Gërmia, ka vazhduar të komentojë shkuarjen e Metit nga ky format televiziv, pas përjashtimit nga “Vëllai i Madh”.

“Ishte pak e papritshme, por sido që të jetë janë rregullat e ‘Vëllait të Madh’ dhe nuk bën me i thy, sepse shumë shpesh po dalim prej shinave’, ka thënë ai.

“Fundi i fundit Meti iku, ka shkuar tek familja e vet, e për neve që kemi mbetur le të mbetet mesazh”, ka shtuar ai tutje.

Për ta parë deklaratën e plotë, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme