Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ganiu është “lojtari më i fortë” në lojë sipas Domenikut (VIDEO)

NULL NULL
17.11.2023 01:09

Banori  i Big Brother VIP Kosova, Domeniku ka dhënë emrin e konkurrentit më të fortë në këtë edicion, sipas tij.

“Ganiu”, ka thënë Domeniku, duke iu përgjigjur kështu pyetjes anonime të bërë në darkën e të nominuarve të javës.

Por, pse Ganiu? Këtë e kuptoni përmes videos në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.