Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Gania flet për ish të dashurën e këndon një këngë turke që ia kujton atë (VIDEO)

NULL NULL
15.11.2023 19:35

Gania ka folur me banorët e tjerë për një histori dashurie të veten.

Ai atyre u ka treguar për një ish të dashur që e ka pasë dhe dashurinë që e ka për të akoma.

Bile në një moment ai e këndoi një këngë turke që ia kujton atë.

Për më shumë ndiqni videon më poshtë:

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.