Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Futbollistja kosovare shënoi gol të pazakontë në derbin turk (VIDEO)

NULL NULL
21.11.2023 17:33
Donjeta Halilaj

Futbollistja kosovare Donjeta Halilaj, e ka shënuar një gol jo fort të zakonshëm.

Kjo ndodhi në derbin e madh të Turqisë, në mes të Beshiktashit dhe Fenerbahçes.

Ajo me dinakëri arriti t’ia largonte me kokë topin portieres kundërshtare, duke realizuar kështu me këmbë për ta ngushtuar rezultatin në 2 me 3, në minutat shtesë të lojës.

Momentin interesant mund ta gjeni KËTU

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.