“Frikë Stresin e ke ti e Artani”, i thotë Mbresa, Andit (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Frikë Stresin e ke ti e Artani”, i thotë Mbresa, Andit (VIDEO)

NULL NULL
06.03.2023 00:40

Andi dhe Mbresa kanë debatuar sot për një kohë të gjatë me njëri-tjetrin.

Ata i përmendën deklaratat e tyre që kanë thënë për banorët e tjerë të shtëpisë gjatë ditëve të kaluara.

Mbresa i tha se Andi frikësohet nga loja e Stresit dhe Artanit, dhe jo ajo.

Ndiqni videon më poshtë për më shumë detaje.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.