18:56, 18 Gusht 2019

Një kamerier në Francë ka vdekur pasi është qëlluar me armë nga një klient i cili u irritua duke pritur gjatë për sandviçin e tij, sipas agjencisë së lajmeve AFP.

Kolegët e viktimës thirrën policinë pasi ai u qëllua në sup, ky incident ka ndodhur në Noisy-le-Grand në lindje të Parisit të premten në mbrëmje.

Një dëshmitar tha se personi i armatosur humbi durimin “pasi sandviçi i tij nuk ishte përgatitur aq shpejt”, dhe më pas ai u largua nga vendi i ngjarjes.

28-vjeçari vdiq në vendin e ngjarjes.

Policia i tha AFP-së një hetim për vrasjen është hapur dhe personi i armatosur është në arrati.

Konkurs Pune

Lexo më shumë