Formacionet zyrtare: WBA - Manchester City - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Formacionet zyrtare: WBA – Manchester City

NULL NULL
10/08/2015

West Bromwich Albion dhe Manchester City në orën 21:00 do të fillojnë aventurën në edicionin e ri në Preimer League.

Këto janë formacionet zyrtare:

WBA: Myhill, Chester, Dawson, Lescott, Brunt, Morrison, Gardner, Fletcher, McClean, Berahino dhe Lambert.

Manchester City: Hart, Sagna, Kompany, Mangala, Kolarov, Toure, Fernandinho, Navas, Silva, Sterling dhe Bony.