Formacionet zyrtare: Kosovë – Kroaci

Formacionet zyrtare: Kosovë – Kroaci

NULL NULL
5 years më parë

Ka mbetur edhe vetëm një orë deri në fillim të ndeshjes mes Kosovës e Kroacisë.

Për këtë takim sapo janë publikuar edhe formacionet zyrtare të të dyja përfaqësueseve, transmeton Klan Kosova.

Kosova: Ujkani, Përdedaj, Pnishi, Pepa, Rashica, Celina, V. Berisha, Zeneli, Paqarada, Kryeziu dhe B.Berisha.

Kroacia: Subasic, Vrsaljko, Perisic, Corluka, Kovacic, Kramaric, Brozovic, Mandzukic, Badelj, Vida dhe Pivaric.