Fluturon makina në aksident (Video) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Fluturon makina në aksident (Video)

NULL NULL
02/06/2015

CTV në Toronto të Kanadasë, kapën momentin kur një veturë shkatërrohet aksidentalisht.

Vetura gjatë përplasjes kishte fluturuar në ajër duke kaluar mbi një parking plotë vetura, e për t’u përplasur pastaj me murin e një dyqani për riparim të automjeteve.

Shoferi nga ky aksident i tmerrshëm, që ndodhi kishte pësuar lëndime të rënda dhe është duke u trajtuar në spital.

Ende nuk dihet se ç’farë e shkaktoi aksidentin, por CTV raporton se makina ishte duke udhëtuar me një shpejtësi nga një stacion benzine.

Për më shumë ndiqni videon:

https://www.youtube.com/watch?v=_Aq0klGofuA