Fluks i madh drejt Gërmisë për festivalin Sunny Hill (VIDEO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Fluks i madh drejt Gërmisë për festivalin Sunny Hill (VIDEO)

NULL NULL
04/08/2022

Dyert janë hapur!

Sunny Hill Festival nis sot dhe radha për t’u futur brenda parkut të Gërmisë është jashtëzakonisht e gjatë.

Shumë adhurues të muzikës janë nisur drejt hapësirë ku do të mbahet festivali me shumë artistë të njohur ndërkombëtar dhe vendor, njofton Klankosova.tv.

Nga sot, Sunny Hill vazhdon deri më 7 gusht, duke u kujdesur të krijojë netë të paharruara verore.