Florida: Vritet gazetari derisa po raportonte në skenë krimi - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Florida: Vritet gazetari derisa po raportonte në skenë krimi

NULL NULL
23.02.2023 09:55

Një gazetar dhe një vajzë nëntëvjeçare janë qëlluar për vdekje pranë Orlandos, afër një skene krimi që ngjau orë më parë.

Një gazetar tjetër dhe nëna e vajzës së vrarë kanë pësuar lëndime prej të shtënave nga i njëjti i dyshuar, që akuzohet edhe për vrasje të tjera, ka njoftuar policia, transmeton KlanKosova.tv.

13 gazetarë ishin duke e mbuluar ngjarjen derisa i dyshuari ishte kthyer përsëri. Nuk dihet nëse ata ishin cak i tij më tej. Ai ka qenë i armatosur në momentin e arrestimit dhe që nuk ka qenë aspak bashkëpunues me policinë.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.