Flokëkuqja Rihanna - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Flokëkuqja Rihanna

NULL NULL
08.05.2015 18:47

Ishte vështirë që Rihanna të mos binte në sy derisa të enjten po hynte në studion e incizimit  në New York.  Ajo u pa me një paruke të kuqe shkëlqyese, e cila i mbulonte flokët e saj të shkurtë.

Këngëtarja ështe duke e përgatitur albumin e saj të tetë me radhë.

Disa minuta më vonë, në po të njëjtën studio u paraqit edhe ish i dashuri i saj, Drake. Kjo ka bërë që të ngriten spekulime nëse mes tyre mund të ketë ndonjë bashkëpunim muzikor.

Çifti është ndarë dhe bashkuar shumë herë, pasi që Rihanna u nda definitivisht nga Chris Brown në vitin 2009.

 

rihanna1 rihanna3