Fjolla Morina me fotosesion(VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Fjolla Morina me fotosesion(VIDEO)

NULL NULL
14/06/2015

Fjolla Morina nuk ndalet së ekspozuari trupin dhe barkun e saj.

Ajo tani është në përgatitje të fotosesionit të saj të ardhshme, duke bashkëpunuar me fotografin Veton Osmani.

Këngëtarja ka treguar vazhdimisht linjat trupore, edhe pse është shtatzënë duke pritur fëmijun e saj të dytë që është vajzë.

Fjolla së fundmi publikoi edhe klipin e saj më të ri dhe shumë ekstravagant.