Fitore e lehtë e Bacelonës kundër Villarrealit (VIDEO)

Fitore e lehtë e Bacelonës kundër Villarrealit (VIDEO)

NULL NULL
1 muaj më parë

Barcelona ka arritur fitore të lehtë në duelin e sotëm kundër Villarrealit.

Në “Camp Nou”, ishte Ansu Fati, ai që shënoi dy gola të shpejta brenda katër minutave, njofton Klan Kosova.

Ndodhi kjo në minutat 15’ dhe 19’.

Për  golin e tretë në takim u përkujdes Lionel Messi në minutën e 35-të, që shënoi nga penalltia.

Krejt në fundin e pjesës së parë, Torres shënoi autogol për rezultatin ,4-0, rezultat që ishte edhe final i takimit.

Barcelona me fitore ka marr pikët e para në kampionat.