Fisi e pyet "nëse do të ishte i lumtur të eliminohej këtë të premte?" - përgjigjet Artani (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Fisi e pyet “nëse do të ishte i lumtur të eliminohej këtë të premte?” – përgjigjet Artani (VIDEO)

NULL NULL
10.01.2023 21:00

Gjatë një bisede të zhvilluar në ambientet e tualeteve të shtëpisë së Big Brother VIP Kosova, Fisi e ka pyetur Artanin, “nëse do të ndihej i lumtur që të eliminohej këtë të premte?”.

Derisa po pastronin pasqyrat, Artani i dha përgjigjën Fisit, duke thënë se “nuk do të dëshironte që të ndodhte diçka e tillë’.

“Nuk isha ndje mirë, sepse për momentin jam shumë stabil. Jam duke u çuditë me veten dhe nuk do të kisha fare qejf”, ka thënë Artani.