Fillon takimi i Osmanit me Metën

Fillon takimi i Osmanit me Metën

NULL NULL
2 months më parë

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani është duke zhvilluar takim me presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta.

Meta është duke qëndruar në Kosovë për  të dytën ditë me radhë.

Ai sot u takua me Glauk Konjufcën, Ramush Haradinajn, Memli Krasniqin dhe Lumir Abdixhikun, njofton Klankosova.tv.