Festimi i ditëlindjes me njerëzit e famshëm (Video) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Festimi i ditëlindjes me njerëzit e famshëm (Video)

NULL NULL
11/11/2015

French Montana e ka festuar ditëlindjen e tij mbrëmjen e së martes në mënyrën më të mirë të mundshme… me të gjithë miqtë e tij të famshëm.

French, i cili mbushi 31 vjet të hënën, zgjodhi lokalin 1 OAK në Los Angeles për të festuar, ku është shoqëruar nga Justin Bieber, Amber Rose, Meek Mill, Wiz Khalifa, Keysha Cole dhe Chris Brown, transmeton Klan Kosova.

https://www.youtube.com/watch?v=hWXWKDFVXEc