Ferizaji me panair për riciklimin - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ferizaji me panair për riciklimin

NULL NULL
26/05/2015

Në sheshin “Adem Jashari” në Ferizaj u hap panairi “Arti i riciklimit”  nga Shoqata e Biologëve në bashkëpunim me drejtorinë për kulturë rini dhe sport dhe e organizuar nën patronatin e drejtorisë së arsimit dhe drejtorit Muhamet Halili, transmeton Klan Kosova.

Ferizaj-riciklimi

 

Ferizaj-riciklimi1

 

Ferizaj-riciklimi2

 

Ferizaj-riciklimi3

 

Ferizaj-riciklimi4

 

Ferizaj-riciklimi5

 

Ferizaj-riciklimi6

Gjatë panairit u prezantuan punime nga materiale ricikluese të punuara nga nxënësit e Shkollave Fillore të Ferizajt. / klankosova.tv