Ferizajasi dërgohet me forcë në një vend të panjohur, rrihet dhe i merren para - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ferizajasi dërgohet me forcë në një vend të panjohur, rrihet dhe i merren para

NULL NULL
22/09/2022

Një person ka pësuar lëndime trupore pasi është rrahur nga tre të dyshuar të cilët e kanë futur në veturë dhe e kanë dërguar në një vend të panjohur.

Viktima ka raportuar se pasi e kanë rrahur i kanë marrë një shumë prej 327 eurove dhe pastaj e kanë liruar. Viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa nuk raportohet për të arrestuar.

Rasti i cili ka ndodhur në Ferizaj është në procedurë hetimore.