Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ferizaj: Taksisti rrezikon fëmijën gjatë vozitjes, gjendej në bagazh e me derë të hapur

NULL NULL
25.06.2024 16:33
Ferizaj: Rrezikohet fëmija gjatë vozitjes, gjendej në bagazh e me derë të hapur
Ferizaj: Rrezikohet fëmija gjatë vozitjes, gjendej në bagazh e me derë të hapur

Një ngasës i një taksi veture, gjatë vozitjes ka rrezikuar një fëmijë që gjendej në bagazhin e automjetit pa asnjë mbrojtëse e me derë të hapur.

Video është dërguar nga një qytetar në redaksinë e Klan Kosovës.

Dëshmitari tha se ngjarja ka ndodhur në Ferizaj, në rrugën e Gremës.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.