Ferizaj: Qytetari bën "drifta" në rrugë me motor (VIDEO)

Ferizaj: Qytetari bën “drifta” në rrugë me motor (VIDEO)

NULL NULL
1 month më parë

Në qytetin e Ferizajt në rrugën “Gjon Serreçi”, një qytetar me motor ka bërë lëvizje akrobatike në rrugë apo të njohur si “drift”.

Ngasja e rrezikshme dhe jashtë rregullave ka mundur të rrezikojë edhe pjesëmarrësit e tjerë në komunikacion që po qarkullonin me veturat e tyre në ato momente.

Lexues të Klankosova.tv kanë dërguar edhe pamje të rastit në fjalë.

Sipas tyre kjo nuk është hera e parë që këso ngasjesh bëhen në këtë vend, njofton Klankosova.tv.