Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Fëmijët e të famshmëve që me gjasë nuk i keni parë më herët në internet (FOTO)

NULL NULL
14.03.2023 17:53
vazja e Tom Cruise dhe Nicole Kidman
vazja e Tom Cruise dhe Nicole Kidman

Ka shumë të famshëm, fëmijët e të cilëve i njihni shumë mirë, ose sepse janë gjithashtu të famshëm, ose sepse prindërit e tyre postojnë fotot e tyre në rrjetet sociale.

Mirëpo ka edhe shumë fëmijë të të famshmëve që nuk i shihni aq shpesh.

Bright Side “ka gërmuar” pak më thellë dhe ka gjetur disa nga fëmijët e personazheve të famshëm. Andaj më poshtë gjeni imazhet e disa prej tyre:

Bella, vajza e Tom Cruise dhe Nicole Kidman

Manolo Gonzalez-Ripoll, djali i Sofia Vergara

Jack, djali i James Marsden

Annie, vajza e Jamie Lee Curtis

Ellery dhe Jaya, fëmijët e Laura Dern

Everly, vajza e Channing Tatum

Aviana, vajza e Amy Adams

Ella Bleu dhe Benjamin, fëmijët e John Travolta

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.