Fejohet vajza e Demi Moore

Fejohet vajza e Demi Moore

NULL NULL
1 day më parë

Tallulah Willis dhe Drillon Buss janë fejuar!

Vajza 27-vjeçare e Bruce Willis dhe Demi Moore e konfirmoi me anë të rrjeteve sociale lajmin e lumtur të fejesës së saj me artistin dhe regjisorin 31-vjeçar.

Me sigurinë absolute më të madhe”, është mbishkrimi që ajo ia la fotove të postuara të propozimit.