Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Fejohet Berkani

NULL NULL
10.05.2015 12:26

Berkani ka kohë që nuk ka prodhuar këngë e madje është shkëputur nga mediat. E arsyeja po del të jetë përkushtimi ndaj familjes.

Sot këngëtari ka publikuar një fotografi në llogarinë e tij në instagram ku ka treguar që më nuk është beqar.

Berkani është fejuar dhe ceremonia ka qenë intime me familjarë e miq të ngushtë të tij.

Prive.al

berkani

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.