14:30, 20 Shtator 2019

Arielle Vandenberg dhe Matt Cutshall janë fejuar.

32 vjeçarja hyri në Instagram për të njoftuar se mori një propozim, transmeton Klan Kosova.

“I fejuari im. Ti je i vetmi. Ai që më bën të buzëqesh”, shkroi Arielle duke treguar unazën e saj ndërsa Matt e puthi në faqe.

“Atij që i besoj me zemër. Ai që më bën të ndjehem kaq e dashur dhe e bukur. Ai që lutet bashkë me mua. Ai që më ben të ndjehem e sigurt. Ai që e desha përgjithmonë. Të dua shumë”.

Arielle dhe Matt ishin miq disa vjet më parë, përpara se ta konfirmonin se ishin zyrtarisht çift në vitin 2017.

Konkurs Pune

Lexo më shumë