13:29, 18 Shtator 2019

Sulmuesi Ansu Fati është pranë nënshkrimit të kontratës së re në Barcelonë.

Sipas Daily Mail, futbollistit 16 vjeçar do t’i ofrohet një kontratë me afat pesëvjeçarë, shkruan Goal, transmeton Klan Kosova.

Fati ka realizuar dy gola dhe një asistim në vetëm tre paraqitje që ka pasur në La Liga gjatë këtij sezoni.

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë