Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Fashion CV: Ledri Vula

NULL NULL
30.04.2015 15:00

Është cilësuar si një ndër reperët më seksi shqiptarë. Përveç zërit në sy bie edhe fiziku i tij.

Ledri Vula prodhon lajm gjatë gjithë kohës, nëse jo për muzikë, atëherë shkruhet për veshjen e tij.

Gjithmonë zgjedh garderobën e duhur për paraqitje televizive me një kujdes mjaft të shtuar për veten.

Në fillim shihej me veshje fiks si një reperi për të evoluar me një stil tërësisht ndryshe që u shndërrua në trend për shumë të rinj.

Me veshjen e duhur dhe trupin e formësuar, Ledri Vula po bën ‘hallakamë’ në industrinë muzikore.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.