Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Fashion Cv: Elvana Gjata

NULL NULL
30.03.2015 22:01

“Kuq e zi” janë ngjyrat që ka veshur këto ditë Elvana Gjata. Kënga që ka bërë për kombëtaren ka ndikuar edhe në përzgjedhjen e veshjes.

Por, viteve të fundit shihet një ndryshim në stilin e këngëtares, kjo ndoshta edhe për shkak të bashkëpunimit me stilistë.

Në fillimet e saj dukej një vajzë më e ndrojtur dhe gjithmonë e kujdesshme në veshjet që zgjidhte për përfaqësimin e saj e ndërsa sot Elvana ka treguar që di të jetë edhe sexy.

Një veshje e guximshme shihet edhe tek videoklipi ‘Puthe’ por që i shkon shumë Gjatës e përpos saj dollapi i saj tani ka veshje me detaje unike që prezetojnë në këngëtaren në daljet e saja televizive./Prive.al

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.