Familjarët e tre të vdekurve në aksidentin në Klinë lënë fajin të mungesa e sinjalizimit (VIDEO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Familjarët e tre të vdekurve në aksidentin në Klinë lënë fajin të mungesa e sinjalizimit (VIDEO)

NULL NULL
04/09/2018

Erdhi për kryeshëndosh te dajtë.

Derisa po i ngushëllonte ata, mërgimtari nga Austria Xhevdet Muharremi kishte qel të pame edhe në shtëpinë e tij në Shipol të Mitrovicës.

Ai humbi nënën bashkë me gruan e dajës dhe vajzën e saj në aksident trafiku të hënën pasdite në Dush të Klinës, njofton Klan Kosova.

Nga gjashtë vetë sa ishin në veturë, tre persona humbën jetën e tre të tjerë pësuan lendime për të cilat po trajtohen në institucionet shëndetësore.

Në të dyja familjet, Bajraktari e Muharremi, po besojnë se deri te tragjedia për shkak të mungesës së sinjalizimit.

Kronikë nga Mejreme Gashi.