Familja po mendon të bëjë muze me gjërat e Mikullovcit (VIDEO)

Familja po mendon të bëjë muze me gjërat e Mikullovcit (VIDEO)

NULL NULL
1 muaj më parë

Artisti i madh i teatrit, Adem Mikullovci, la pas vetes edhe shumë projekte të parealizuara.

Megjithatë, përveç aktrimit e regjisë, ai qe i mirë edhe në degë tjera të artit, njofton Klan Kosova.

Ndaj dhe familja e tij, po e mendon të bëjë muze me gjërat e Adem Mikullovcit.

Kronikë e zgjeruar nga Rejhane Selimi.