Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Familja e Liridona Ademajt nuk marrin pjesë në seancën e parë

NULL NULL
03.12.2023 11:52

Familjarët e Liridona  Ademajt nuk janë lejuar të marrin pjesë në seancën e parë për rastin e vrasjes së të ndjerës ku të dyshuar dhe për rastin në fjalë po gjykohen bashkëshorti Naim Murseli dhe dy të tjerë.

Këtë e ka bërë të ditur Leonard Ademaj, vëllai i Liridonës, në një konferencë për media.

“Sot nuk ishim nuk e kemi ditur, nuk kam pasë informacion që nuk duhet të marrim pjesë në seancën e parë”.

“Për seancat tjera na thanë se duhet të bëjmë kërkesë për të hyrë brenda”, ka thënë Ademaj./Klankosova.tv

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.