Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Falcao pritet që karrieren t’a vazhdoj në Itali

NULL NULL
02.05.2015 19:35

Në pritje të kalimit të aksioneve të Milanit nga ana e Silvio Berlusconit te manjati indonezian Bee Taechaubol në Itali flasin edhe për merkato: Radamel Falcao mund të veshë fanellën kuqezi.

“Doyen Sports”, që zotëron kartonin e sulmuesit kolumbian, është në kontakte me tajlandezin për tu futur edhe në merkaton e Serie A.

Sipas asaj që shkruan “TuttoSport”, riformatimi i Milanit mund të nisë pikërisht me “El Tigre”-n dhe kjo është një prej kartave më të forta për të bindur Berlusconin të shesë klubin.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.